Motortrailer + (9-persoons) bus
4, 5 of 6 motoren
Deze exclusieve motortrailer is ideaal voor een motorvakantie met een groepje motorrijders. De motoren kunnen eenvoudig en snel op de trailer gereden worden. Daarnaast biedt de luxe 9-persoonsbus alle comfort en ruimte om uitgerust aan te komen op de bestemming.
Voorwaarden
- Huurinformatie
- Algemene voorwaarden
Ophalen vanaf 8.00 uur, retour tot uiterlijk 17.30 uur. De combinatie kan van maandag tot en met zaterdag opgehaald of ingeleverd worden (afwijkende tijden in overleg).
tarieven
Wanneer u bij ons een bus i.c.m. een motortrailer huurt ontvangt u een extra ‘combi’ korting. Via onderstaande invulscherm rekent u de kosten uit.
We hebben twee soorten motortrailers:
De auto’s die hiervoor gebruikt kunnen worden zijn:
- Opel Vivaro (9-persoonsbus)
- Mercedes Sprinter VIP (9-persoonsbus)
- Mercedes Sprinter (7-persoonsbus)
- Mercedes Sprinter (bestelbus)
Klik op de gewenste motortrailer of bus voor meer informatie. Wenst u een andere combinatie, neem dan contact met ons op!
€0,20 per kilometer
LET OP de prijs is voor 4 motoren, wilt u een motor extra meenemen dan komt er eenmalig €30,- per motor bij.
Gaat u naar het buitenland? pechhulp kosten bedraagt €39,50
Borg: €1000,-
Motortrailer huren
Een motortrailer huren bij Van Straalen Verhuur is eenvoudig en snel geregeld. Wij houden van transparante prijzen, zo weet u waar u aan toe bent. Het huren van een motortrailer is ook niet duur bij Van Straalen Verhuur. Een gesloten motortrailer huurt u vanaf €49,- per dag (incl. BTW). Deze aanhanger huurt u zonder grote reclame stickers.
Elke motortrailer die u bij Van Straalen Verhuur kunt huren is in uitstekende technische staat. Elke motortrailer wordt na het retourneren gecontroleerd op eventuele gebreken en in orde gemaakt voor zijn volgende huurder. Zo hebben we altijd een betrouwbare motortrailer voor u beschikbaar.
Het huren van een motortrailer kan erg handig zijn voor vakanties naar populaire gebieden al het Alpen of Eiffel gebied. De motoren rijdt u op de motoraanhanger naar het gebied toe. Zo komt u uitgerust aan op de bestemming. Daarnaast bespaart u brandstof, slijtage van o.a. banden en een mogelijke overnachting onderweg. Als een van de weinig aanbieders is het bij ons mogelijk een combinatie te huren waarbij je 6 motoren en 9 personen kunt vervoeren. De luxe 9-persoonbus heeft voldoende bagage ruimte en op de motortrailer kunnen maar liefst 6 motoren.
Wat nog meer?
Bij Van Straalen Verhuur in De Goorn kunt u nog veel meer artikelen zoals: